Oferta współpracy

 

Taijiquan jest sztuką wszechstronną, całościowo obejmującą wszelkie aspekty człowieka jako psychofizycznej jedności. Jest również konkretną wiedzą, opartą na doświadczeniu wielu pokoleń tradycyjnej linii przekazu.


Jako SZTUKA, posiada swój wymiar artystyczny, jest poezją ruchu wolnego, czasem bardzo szybkiego, ale zawsze płynącego, pełnego gracji i delikatności, ale także pełnego wewnętrznej siły. Harmonijnie skomponowane układy ruchowe, również z bronią krótka czy długą, obfitują w ruchy finezyjne. Różnorodność zdaje się nie mieć końca.


Taijiquan jako TERAPIA kształtuje nasze zdrowie, na poziomie umysłu buduje równowagę miedzy myśleniem racjonalnym a emocjami, daje spokój, jest sposobem na radzenie sobie ze stresem, rozwija koncentrację uwagi. Na poziomie ciała przywraca naturalną równowagę, usprawnia układ ruchowy, relaksuje i wzmacnia.

 

W zależności od indywidualnych potrzeb, oczekiwań, możemy wykorzystując wszechstronność systemu chen taijiquan, w oparciu o nasze doświadczenie, stworzyć program, który spełni określone zadanie. Może to być, przykładowo, forma warsztatu, szkolenia, pokazu, prezentacji, zarówno praktycznej jak i teoretycznej, nastawiona na określony cel.


Zawsze staramy się z pełną uważnością poznać oczekiwania osoby, firmy czy instytucji, z którą podejmujemy współpracę, i we wspólnym dialogu stworzyć optymalnie skonstruowany program.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

 

KONTAKT | AKTUALNOŚCI | NAUCZYCIELE | TRENINGI | SEMINARIA

tai chi chencopyright 2010 Krakowska Szkoła Chen Taijiquan / Chen Tai Chi
projekt i kodowanie designelle.pl

World Chen Taijiquan Association
W O R L D
C H E N   T A I J I Q U A N
A S S O C I A T I O N
P O L A N D