Czerwcowy kurs w Ustroniu

Naturalne i holistyczne podejście do zdrowia, z uwzględnieniem wszelkich aspektów w nas i wokół nas, to wspólna ścieżka jogi i taiji. Zegar biologiczny natury, rytm pór roku kształtuje nasze zdrowie pobudzając i hamując w naszym organizmie procesy i funkcje. To stan dynamicznej równowagi, który powinniśmy wspierać dążąc do utrzymania zdrowia, wzmacniania sił witalnych i budowania dobrego samopoczucia.

 

Uczestnicy kursu mieli możliwość zapoznania się z całościowym podejściem do zdrowia w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, dietę, ćwiczenia jogi i taiji dostosowane do specyfiki pory roku. Dzień wypełniony ćwiczeniami praktycznymi, wieczorem wykłady i spotkania pogłębiające wiedzę teoretyczną, czas na dyskusje, konsultacje i wymianę doświadczeń. Odpowiednio skomponowana dieta, mająca charakter oczyszczający i regenerujący wspomagała intensywną pracę umysłu i ciała.

 

Ze strony Krakowskiego Centrum Zdrowia Joga Centrum zajęcia prowadziła Agnieszka Grin-Walaszek, nauczyciel i specjalista Iyengara Joga, oraz Janusz Walaszek, naturoterapeuta i fizjoterapeuta, specjalizujący się w dietetyce, ziołecznictwie i medycynie chińskiej. Na kursie gościli też dr Marek Lorenc, lekarz rodzinny i homeopata oraz jego żona Emilia- biolog molekularny i dietetyk, zajmujący się diagnostyką i leczeniem komplementarnym.

 

W imieniu własnym i KCZ Joga Centrum zapraszamy na kolejne kursy z tego cyklu. O szczegółach poinformujemy w aktualnościach. A narazie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kursu w naszej galerii.

 

KONTAKT | AKTUALNOŚCI | NAUCZYCIELE | TRENINGI | SEMINARIA

tai chi chencopyright 2010 Krakowska Szkoła Chen Taijiquan / Chen Tai Chi
projekt i kodowanie designelle.pl

World Chen Taijiquan Association
W O R L D
C H E N   T A I J I Q U A N
A S S O C I A T I O N
P O L A N D