Chen Taijiquan na Festiwalu „PROGRESSteron”

Z olbrzymią radością pragniemy poinformować, że wiosną tego roku, na przełomie marca i kwietnia po raz 22 odbędzie się największy Ogólnopolski Festiwal Rozwojowy dla kobiet „PROGRESSteron” - szczegóły już wkrótce!

 

Festiwal to warsztaty, wykłady i spotkania w 10 miastach Polski. Nasza szkoła od wielu lat prezentuje chen taiji na Festiwalu w Krakowie. W ramach odbywających się dwa razy do roku imprez festiwalowych uczestniczki maja możliwość doświadczenia, czym jest taijiquan w trakcie organizowanych warsztatów.


W Przewodniku Rozwojowo – Rozrywkowym macie państwo możliwość zapoznania się z opiniami uczestniczek odnośnie prowadzonych na festiwalu warsztatów taiji.

(www.dojrzewalnia.pl/serwis/przewodnik-rozwojowy, patrz: prowadzący Dorota Bzinkowska)

progessteron 2010W marcu 2010 roku, dla uczczenia XX Edycji Festiwalu, została zorganizowana w Krakowie Jubileuszowa Impreza Festiwalowa. Na miejsce imprezy wybrano zabytkową holenderską „Barkę” przycumowaną na Wiśle przy bulwarze Kurlandzkim. We wnętrzu XIX wiecznego, zabytkowego dwumasztowca o nazwie Alrina, o długośći 54 m, będącego restauracją i klubem, mieliśmy możliwość prezentacji taiji w ramach programu imprezy. Mimo ograniczonej przestrzeni i dużej ilości widzów, zmieściły się nawet dwie halabardy! Zapraszany do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

 

Pragniemy gorąco podziękować pani Joannie Młynarz i całej Pracowni Rozwoju Osobistego „ Poskrzydła”- organizatorowi krakowskich edycji festiwalowych, za wieloletnią owocną współpracę.

 

KONTAKT | AKTUALNOŚCI | NAUCZYCIELE | TRENINGI | SEMINARIA

tai chi chencopyright 2010 Krakowska Szkoła Chen Taijiquan / Chen Tai Chi
projekt i kodowanie designelle.pl

World Chen Taijiquan Association
W O R L D
C H E N   T A I J I Q U A N
A S S O C I A T I O N
P O L A N D